Používaná zařízení - Přestavby aut na LPG a CNG - Přestavby LPG - CNG, auto servis LPG a CNG - GERA s.r.o.

tel.: 495 544 524 / mobil: 603 248 720
GERA s.r.o.

Používaná zařízení pro přestavbu

 

Lovato Autogas

 

Nový Easy Fast sekvenční systém vstřikování - je nejnovější technologie pro LPG přestavby pro vozidla 2004+.

 

LOVATO EASY FAST LPG představuje nejnovější technologický vývoj pro přestavby systémů LPG. Easy Fast se integruje do systému řízení motoru a vstřikuje LPG do motoru stejným způsobem jako benzín. To poskytuje nekompromisní výkon a vynikající spotřebu paliva. Tento systém postupného sekvenčního vstřikování LPG, ve kterém je plyn vstřikován do každého válce pomocí  vstřikovače synchronizovaného s fází válce, aby kopíroval funkci benzínu. Je navržen pro motory se 3 až 8 válci, včetně turbomotorů a VALVETRONIC. V centru výzkumu a vývoje Lovato, byl zaručen výkon a spolehlivost na nejvyšší úrovni.

 

 

Výsledek obrázku pro KING AEBVýsledek obrázku pro KING AEB

 

Landi Renzo

Landi Renzo SpA je předním světovým výrobcem LPG komponentů s podílem kolem 30% trhu. Společnost byla založena v roce 1954. Všechny výrobky a systémy Landi Renzo jsou výsledkem mnohaletého výzkumu na technologické úrovni, které vedly k registraci několika patentů. Početné vynálezy výzkumného a vývojového centra Landi Renzo přispěly k důležitému vývoji komponentů pro pohon automobilů na LPG a CNG. 
Široká škála technologicky vyspělých produktů umožňuje společnosti, aby splňovala požadavky i těch nejnáročnějších klientů a požadavky i těch nejvyspělejších výrobců automobilů. Firma Landi Renzo používá pro výrobu zdroje energie s malým dopadem na životní prostředí, a proto přispívá k rozvoji ekologicky udržitelné mobility, která zaručuje úsporu energie a ekonomické výhody. 

 


 AC je nejvýznamnějším Polským výrobcem ve světě automobilových systémů LPG / CNG. Na polském automobilovém trhu působí AC již více než 27 let, zaměstnává přes 500 lidí a je v současné době největší společností v segmentu plynových zařízení v zemi. Podle odhadů má AC více než 50% podíl na polském trhu. Sortiment AC je dovážen do více než 40 zemích po celém světě. V roce 2011 prodeje pro zahraniční zákazníky tvořily 63% celkových příjmů AC. Hlavní zahraniční zákazníci AC jsou z: Německa, Ruska, Ukrajiny, Turecka a Thajska. Firemní politika se zaměřuje na nejvyšší cíl, jímž je: spokojenost zákazníka tím, že poskytuje inovativní produkty nejvyšší kvality. AC nabízí více než 200 výrobků pro LPG. Vlajkovou lodí je obchodní značka STAG, zřejmě nejuznávanější značka elektronických součástek pro LPG na trhu. Mnohá ​​řešení, používaná v nabídce značky, byla a jsou průkopníkem na trhu v celosvětovém měřítku.

 

 

STAG Qbox PLUSSTAG-4 aSTAG R01AC W01

 

 

logo elpigaz

Elpigaz je výrobce kompletní plynofikace vozidel na základě spolehlivé moderní elektroniky italské společnosti AEB, která je světovým lídrem v této oblasti.

 

 

logo stela4dpi

Nejnovější sekvenční vstřikování plynu "STELLA 4 DPI" (STELLA for Direct Petrol Injection) umožňuje přestavby vozidel na LPG, tedy instalaci plynového zařízení do vybraných motorů s přímým vstřikem benzínu (např. motory FSI Volkswagen).

logo degamix

DEGA mix (Diesel and Gas mixture) je plynový systém pro pohon velkých vznětových motorů.logo AG

Auto-Gas Centrum působí v automobilových plynových zařízeních již 15 let. Od začátku pracuje s italskými společnostmi, jejichž tradice sahá do 70. let

 

Výsledek obrázku pro agcentrumlogo compact

Compact je nejnovějším produktem nabízeným společností Auto-Gaz Centrum.

Jedná se o inovativní a technologicky vyspělou řídící jednotku LPG/CNG. Řídící jednotka Compact je vybavena nejnovější generací procesorů tak, aby po instalaci a kalibraci byla plně kompatibilní s motorem vozidla.

Kompaktní řídící jednotka má rozšířenou funkci AAS (Automatické nastavení systému), která zajišťuje úsporný, bezchybný a hladký chod motoru.

 

emer zapojeni

logo emer

Společnost EMER byla založena v roce 1975 a od samého počátku má na trhu vedoucí postavení v oblasti LPG/CNG komponentů pro automobilový průmysl.

Technologie a inovace jsou stěžejními body konkurenceschopnosti společnosti EMER a jsou hlavními aspekty jejího mezinárodního úspěchu. Společnost vlastní certifikát ISO/TS 16949:2002 a ISO 9001:2000.

Řídící jednotka EMER je kompaktní, vyznačující se především spolehlivostí a splňuje požadavky na palubní diagnostiku OBD.

Na rozdíl od běžně používaných plynových systémů používá systém EMER regulátory tlaku a vstřikovače (Valtek), které jsou jedny z nejstabilnějších a nejspolehlivějších na trhu.

emer souprava

 


 

Výsledek obrázku pro OMVL ECU

Kontakt

Panelová 1126
Hradec Králové, sklad. oblast
Telefon: 495 544 524
Mobil: 603 248 720

Autoservis, přestavby

Po-Pá 7:00 - 15:30
So, Ne zavřeno

Přestavby LPG a CNG  /  Autoservis - Pneuservis  /  Dotaz na cenu  /  Kontakt
Doporučujeme: Tuning shop  /  Přestavby na LPG - Elpigaz
2014 © design strong>regereklama, skript smartsolution