Používaná zařízení - Přestavby aut na LPG a CNG - Přestavby LPG - CNG, auto servis LPG a CNG - GERA s.r.o.

tel.: - / mobil: 603 248 720
GERA s.r.o.

Používaná zařízení pro přestavbu 


 AC je nejvýznamnějším Polským výrobcem ve světě automobilových systémů LPG / CNG. Na polském automobilovém trhu působí AC již více než 27 let, zaměstnává přes 500 lidí a je v současné době největší společností v segmentu plynových zařízení v zemi. Podle odhadů má AC více než 50% podíl na polském trhu. Sortiment AC je dovážen do více než 40 zemích po celém světě. V roce 2011 prodeje pro zahraniční zákazníky tvořily 63% celkových příjmů AC. Hlavní zahraniční zákazníci AC jsou z: Německa, Ruska, Ukrajiny, Turecka a Thajska. Firemní politika se zaměřuje na nejvyšší cíl, jímž je: spokojenost zákazníka tím, že poskytuje inovativní produkty nejvyšší kvality. AC nabízí více než 200 výrobků pro LPG. Vlajkovou lodí je obchodní značka STAG, zřejmě nejuznávanější značka elektronických součástek pro LPG na trhu. Mnohá ​​řešení, používaná v nabídce značky, byla a jsou průkopníkem na trhu v celosvětovém měřítku.

 

 

 

 

Landi Renzo

Landi Renzo SpA je předním světovým výrobcem LPG komponentů s podílem kolem 30% trhu. Společnost byla založena v roce 1954. Všechny výrobky a systémy Landi Renzo jsou výsledkem mnohaletého výzkumu na technologické úrovni, které vedly k registraci několika patentů. Početné vynálezy výzkumného a vývojového centra Landi Renzo přispěly k důležitému vývoji komponentů pro pohon automobilů na LPG a CNG. 
Široká škála technologicky vyspělých produktů umožňuje společnosti, aby splňovala požadavky i těch nejnáročnějších klientů a požadavky i těch nejvyspělejších výrobců automobilů. Firma Landi Renzo používá pro výrobu zdroje energie s malým dopadem na životní prostředí, a proto přispívá k rozvoji ekologicky udržitelné mobility, která zaručuje úsporu energie a ekonomické výhody. 

 

 

Kontakt

Panelová 1126
Hradec Králové, sklad. oblast
Telefon: -
Mobil: 603 248 720

Autoservis, přestavby

Po-ČT 7:00 - 16:00
7:00 - 13:30

Přestavby LPG a CNG  /  Autoservis - Pneuservis  /  Dotaz na cenu  /  Kontakt
Doporučujeme: Tuning shop  /  Přestavby na LPG - Elpigaz
2014 © design strong>regereklama, skript smartsolution